اطلاعات پرواز فرودگاه امام بر روی پیامک

اطلاعات پرواز فرودگاه امام بر روی پیامک

مدیر عامل یکی از شرکت کنندگان در دومین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: علاقه‌مندان می توانند اطلاعات پرواز فرودگاه بین المللی امام خمینی را از طریق پیامک دریافت کنند.

به گزارش ستاد خبری دومین جشنواره و نمایشگاه ملی رسانه های دیجیتال، علیرضا احمدیان زارچی از راه اندازی آزمایشی دریافت اطلاعات پرواز فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) روی تلفن همراه خبر داد و گفت : بطور آزمایشی به مدت یکماه مردم می توانند آخرین اخبار موجود در سایت فردوگاه امام خمینی را بر روی موبایل خود توسط پیامک دریافت کنند.
وی در خصوص نحوه استفاده از این خدمات گفت: متقاضیان با ارسال یک پیامک به شماره 30006727 و قراردادن شماره پرواز خود از آخرین وضعیت پرواز نظیر تاخیر داشتن پرواز مذکور، به زمین نشستن هواپیما و موارد مشابه مطلع شوند.

وی اضافه کرد: این خدمت برای اطرافیان مسافر نیز قابل استفاده است برای آن دسته از عزیزانی که شماره پرواز را ندارند ولی مقصد و یا مبدا پرواز را می دانند کافی است نام آنرا در متن پیامک به شماره مذکور ارسال کنند.

دومین نمایشگاه ملی رسانه های دیجیتال از یکم تا دهم آبان ماه امسال با هدف معرفی شرکت های فعال در حوزه رسانه های دیجیتال و حمایت از تولیدکنندگان محتوا در مصلای بزرگ تهران برگزار خواهد شد

/ 0 نظر / 21 بازدید